Mycie toalety nigdy nie było łatwiejsze. Wróć o dziesiątki lat z powrotem i wykorzystaj stary lecz dobry ocet, który lubiły już nasze babcie

Jedną z najgorszych, ale niestety koniecznych spraw, to mycie łazienki. Co najgorsze – wdychanie oparów środków czyszczących. Jednak czego ludzie używali, kiedy do dyspozycji nie było tyle efektywnych środków do mycia? Z następującymi wskazówkami wyczyścisz nawet ten najgorszy brud a przede wszystkim toaletę.

Wszystko, co potrzebujesz, to trochę sody oczyszczonej oraz ocet. Ocet jest silnym płynem, który przedstawia ekologicznie ostrożny środek czyszczący, który usunie bakterie i będzie działać jako profilaktyka powstawania brudu.

Składniki:

  • filiżanka octa
  • 1 łyżeczka sody oczyszczonej
  • olejek eteryczny

Metoda:

Do butelki nalej filiżankę octa i napryskaj do miski klozetowej. Ocet od razu zacznie działać, jednak dla lepszych wyników należy zostawić działać w trakcie nocy i dalsze rano wszystko spłukamy.

Jakimi środkami czyścisz łazienkę ty? Daj nam znać w komentarzach i nie zapomnij subskrybować tą metodę czyszczenia ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.Wejdź do dyskusji