Nałożyłam trochę oliwy z oliwek na kran. To, co się stało, sprawi, że zrobisz to samo!

Wszyscy słyszeliśmy o właściwościach oliwy z oliwek w przemyśle kuchennym. Wielu kucharzy twierdzi, że bez niej kuchnia byłaby dość nudną sprawą. Niewielu jednak wie o tym, jaka oliwa z oliwek jest dobra w domu.

Jak odkleić gumę?

Jeśli nadepnąłeś na gumę do żucia i przykleiła ci się do buta, nalej trochę oliwy z oliwek na papierową chusteczkę i dobrze nią potrzyj brudny obszar. Guma sama się odklei, a but będzie znów czysty.

Dbanie o parapet

W przypadku kamiennych parapetów należy od czasu do czasu poświęcić im uwagę. Oliwa z oliwek jest idealna co do tej sprawy. Wystarczy nałożyć niewielką ilość na długość parapetu i rozłożyć równomiernie. Nawet deszcz nie odbierze takim parapetom ich blask.

Nigdy więcej brudnych kranów

Trochę oliwy z oliwek i chwila polerowania dadzą Ci piękny i lśniący kran, którego nawet nie miałeś, gdy go świeżo zainstalowałeś. Oliwa z oliwek nie przywraca kranowi połysku, ale również usuwa kamień.

Idealny olej do masażu

Dlaczego warto kupować drogie olejki do masażu, kiedy najlepiej masować skórę oliwą z oliwek? To panaceum i produkt i tak zastąpi wszystkie olejki do masażu. Ponadto one często w składzie mają właśnie oliwę z oliwek.

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronieWejdź do dyskusji