W domu nieustannie uprzykrzały mi życie mrówki, na które nie działała już żadna chemia. Potem odkryłam ten naturalny środek odstraszający i wreszcie mam spokój!

Mrówki i karaluchy i podobne owady. W szczególności łączy ich to, że jeśli dostaną się do naszego domu, mogą sprawić, że nasze życie obróci się do góry nogami. Czy nie jesteś zwolennikiem używania chemikaliów? Zobacz, jak nasze babcie w przeszłości niszczyły te natrętne potwory.

Nie tak dawno temu nasi przodkowie nie rozpoznawali sprayów, detergentów ani innych preparatów chemicznych. To prawda, że ​​obrońcy przyrody mogą powiedzieć, że zabijanie owadów substancjami chemicznymi jest wyraźnie nieludzkie. Jednak zawsze należy patrzeć z dwóch stron. Alternatywą dla chemikaliów jest bardziej przyjazna dla środowiska utylizacja.

Pachnący cynamon

Mrówki mają silny węch. W rzeczywistości mają one około pięć razy więcej wrażliwych receptorów węchu niż przeciętne owady, z którymi codziennie się spotykamy. Wykorzystaj te informacje na swoją korzyść i pozbądź się mrówek przy użyciu odpowiedniego zapachu. Chociaż większość ludzi kocha cynamon, mrówki dosłownie go nienawidzą. Olejek cynamonowy lub zmielony cynamon, zmieszany z niewielką ilością wody, jest skutecznym środkiem odstraszającym dla tych małych inteligentnych stworzeń. Jeśli umieścisz cynamon we właściwych miejscach, mrówki odwrócą się od twoich drzwi jak żołnierze.

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronieWejdź do dyskusji