Naprawdę to funkcjonuje! Wystarczy trzymać rękę w tej pozycji i z Twoim ciałem staną się prawdziwe cuda

Chyba każdy z nas starał się już znaleźć spokój w swoim wnętrzu. Istnieje pewna “sprytna” specjalna technika orientalna, która wspiera odpowiedni podział pozytywnej energii, która przedostanie się nawet do tych najmniejszych kanałków Twojego wnętrza. Innymi słowy, chodzi o specjalną gimnastykę, która tylko za pomocą palców pomoże Ci prowadzić wszystkie strumienie w ciele.

Dziś nauczymy Cię, jak przeprowadzać niektóre podstawowe mudry, które dają Ci wiele energii oraz witalność. Każde z danych szybkich i lekkich ćwiczeń należy wykonywać codziennie i przynajmniej przez jedną minutę.

Surya Mudra

To ćwiczenie pomaga przede wszystkim tym, którzy chcą schudnąć. Pozycja ulepsza czynność układu pokarmowego i wspomaga szybszemu metabolizmowi. Już po kilku dniach ćwiczenia z palcami będziesz się czuć lżej i Twoja waga zacznie stopniowo opadać.

Pruthvi Mudra

To ćwiczenie jest szczególnie ważne przede wszystkim w chłodnym okresie, kiedy na zewnątrz jest deszczowa jesień i zbliża się zima. Chroni ciało przed infekcjami oraz chorobami, w dodatku wzmacnia również Twój układ odpornościowy.

Vayu Mudra

Dana pozycja palców potrzebna jest przede wszystkim dla tych, którzy ciągle borykają się z problemami zdrowotnymi, do których należą wzdęcia, katar albo bóle głowy. Ulepsza krążenie krwi oraz cały układ nerwowy, a więc jest to również świetna forma relaksacji.

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronie


Ewa Jadczak to matka trójki dzieci, która mieszka na przedmieściach większego miasta w przytulnym domku jednorodzinnym. Każde... [Więcej o autorze]

Wejdź do dyskusji