Nie rozumiałam dlaczego mój mąż robi zapasy drewnianych skrzynek.. Kiedy zobaczyłam ten piękny wytwór, nie mogłam uwierzyć własnym oczom!

Człowiek by powiedział, że to tylko drewniana skrzynka, jednak to, jakie piękne dekoracje mogą powstać jest niewiarygodne. W rzeczywistości chodzi o designerski kawałek. Wielką zaletą jest to, że sami możecie wytworzyć takie dekoracje w waszym domu. Wszystko, co będzie wam potrzebne to tylko te drewniane skrzynki. Nie są w cale drogie, ale wyglądają naprawdę oryginalnie.

Zainspirujcie się tymi świetnymi pomysłami i stwierdźcie, co wszystko można z takich skrzynek stworzyć. Jednym słowem chodzi o piękne designerskie produkty.

Biurko

Pomyśleliście kiedyś o tym? Tak piękne i proste może być wasze biurko. Obiecujemy, że praca przy nim będzie przyjemnością.

Półki

Myśleliście o nowych półkach, czy regałach, które posłużą jako miejsce do przechowywania rzeczy lub jako dekoracja? Wypróbujcie zrobić półki ze skrzynek.

Doniczki

Lubicie, kiedy przyroda was otacza? To w takim wypadku wystarczy zrobić takie doniczki. Są praktyczne, ale zarówno dobrze wyglądają.

Półki na buty

Z przechowywaniem butów jest zawsze problem. Nie macie dostatecznie dużo miejsca na ich przechowywanie? Poproście męża, by zrobił takie proste skrzynki.

Półki na naczynia

Macie sporo naczyń i nie macie dokąd je wsadzić? Stwórzcie takie stylowe półki. Co więcej, możecie je pofarbować farbą, która będzie pasować do waszego wnętrza lub też zostawić ich w naturalnym kolorze.

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronieWejdź do dyskusji