Test psychologiczny, który ujawni Wam coś więcej o Was i Waszym życiu! Która rodzina na obrazku nie jest prawdziwą rodziną?

Wiedzieliście, że relacje międzyludzkie są dla naszego ciała tak samo ważne jak dieta i ćwiczenie? Według badań są izolowani dorośli wystawieni temu samemu ryzyku, jak osoby, które

nie są aktywne fizycznie. Nasze pierwsze relacje tworzą się już w dzieciństwie z naszymi rodzinami i często kreują sposób, jakim później będziemy widzieć świat.

Polecamy więc zrobić ten oto test psychologiczny, żeby stwierdzić, jak Wasze relacje w rodzinie formował Waszą osobowość.

Jesteście gotowi?

Popatrzcie na obrazki poniżej. Jak myślicie, która rodzina nie jest prawdziwa? Nie myślcie o tym zbyt długo, postawcie na własną intuicję. Wyniki poniżej powiedzą Wam coś więcej o Waszej osobowości.

Rodzina 1.

Jeśli Wasza odpowiedz to rodzina nr 1, to prawdopodobnie nie jesteście osobami orientowanymi na rodzinę, przynajmniej nie w tym tradycyjnym znaczeniu. Swoich przyjaciół uważacie za prawdziwą rodzinę i pomagacie im żeby czuli się szczęśliwi. Zawsze staracie się przynieść coś dobrego do życia każdego człowieka, którego macie wokół siebie. Może wyrastaliście bez silnego ojca, co jest powodem, dlaczego staracie się zawsze zrobić to najlepsze dla osób, które Was potrzebują – tak samo jak Wasza matka.

Ta rodzina nie musi być najbardziej szczęśliwa, ale jest cały czas prawdziwą rodziną. Matka prawdopodobnie troszczy się o swoje dziecko i je trzyma za rękę i chroni przed nieprzyjacielskim ojcem . Nie chcecie by inni wyrastali tak samo, jak Wy, dlatego więc myślicie, że ta rodzina nie jest prawdziwa.

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronieWejdź do dyskusji