Nie uwierzysz, czego osiągniesz, o ile przez 30 minut zanurzysz Twoje stopy do specjalnej kąpieli, którą przygotujesz z kilku zupełnie zwyczajnych składników. Jaki wpływ będzie To miało na Twój organizm?

Na stopach znajdują się naturalne zony energetyczne. O ile aktywujesz którąś z nich, potrafisz pobudzać pewne organy w Twoim ciele. W ten sposób możesz mieć jednak (pozytywny lecz również negatywny) wpływ. Wiedząc o tym, możesz aktywować tylko te energetyczne zony, które pomogą Ci oczyścić Twoje ciało, usunąć toksyny wewnętrzne i całkowicie ulepszyć zdrowie. Swoje ciało możesz więc uzdrowić bez leków, korzystając z naturalnych środków.

Ocet jabłkowy potrafi cuda

Właśne ocet jabłkowy jest jedną z pomocy, które pomogą Ci z mnóstwem problemów, o ile wykorzystasz ich jako kąpiel dla stóp:

  • odchudzanie,
  • łagodzenie problemów z układem pokarmowym,
  • usuwanie problemów z oddychaniem,
  • ulepszenie jakości skóry.

Dlaczego ocet do stóp?

Spróbuj zastanowić się nad tym, jak pielęgnujesz swoje stopy każdy dzień. Zamykasz ich do obuwia, dzięki czemu rozmnażają się mikroorganizmy. Niewystarczające utlenienie może doprowadzać do powstawania zakażeń grzybiczych i nieprzyjemnego zapachu. Skóra jest twarda i szorstka. To wszystko normalne problemy, które czasami spotykają nasze stopy. Właśnie ocet potrafi ich rozwiązać. Powodem jest jego skład, który zwalcza bakterie oraz mikroorganizmy. O ile skupisz się na kosmetykach do stóp, stwierdzisz, że wiele naturalnych środków do stóp ma zawartość octa jabłkowego.

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronieWejdź do dyskusji