Pielęgniarka, która opiekuje się umierającymi, zdradziła, czego ludzie najczęściej żałują pod koniec życia! Weź to do siebie i unikaj danych rzeczy

Czego najbardziej żałujemy pod koniec naszego życia? Może zaskoczy Cię to, o czym ludzie najczęściej mówią. Kiedy czują, że ich życie powolutku dobiega końca, mają czas na to, żeby zastanowić się, czego w życiu najczęściej żałują.

Pielęgniarka Bronnie Ware pracuje już wiele lat w opiece paliatywnej. Tutaj często patrzy śmierci prosto w oczy i tak samo również ludziom, którzy nie mają do niej daleko. Może teraz mówisz sobie, że to musi być bardzo smutny, męczący i depresywny zawód. Jednak Bronnie twierdzi, że jej praca otworzyła jej oczy i nauczyła ją, w jaki sposób poprawnie żyć.

Czego żałujemy pod koniec życia? Zerknij!

Czy ciekawi cię, czego ludzie na łożu śmierci najbardziej żałują? Co ich martwi? Co zrobiliby inaczej, o ile mieliby drugą szansę? W takim przypadku na pewo przeczytaj następujący artykuł, w którym znajdziesz pięć rzeczy, których ludzie pod koniec życia najbardziej żałują. O czym myślą, kiedy śmierć puka do drzwi…

Chciał(a)bym pracować mniej

Mówi się, że bez pracy nie ma kołaczy. Dzięki pracy mamy finanse i te dają nam uczucie pewności, a więc pracujemy więcej, żeby mieć więcej pieniędzy. Wydaje się to logiczne. Jednak pod koniec życia uświadamiamy sobie, że pracujemy zbyt dużo i nie spędzamy czas z rodziną lub rosnącymi dziećmi. Na pewno nie warto.

Chciał(a)bym zostać w kontakcie z przyjaciółmi

W trakcie naszego życia spotkamy wiele ludzi, niektórzy w naszym życiu pozostaną, inni z naszego życia odejdą. Tak w życiu po prostu jest. Jednak umierając, nagle brakują nam osoby, z którymi ograniczyliśmy kontakt lub całkowicie przerwaliśmy go.

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronieWejdź do dyskusji