Ta zręczna kobieta zmieniła swój ogród w prawdziwy cud! Kiedy zobaczysz, co stworzyła, będziesz chcieć też

Nowoczesne czasy określają trendy nawet w takiej dziedzinie, jaką jest architektura ogrodowa. Z sąsiadami często rywalizujemy, kto będzie mieć piękniejszy ogród, jednak czasami zapominamy o funkcjonalności i równocześnie prostym designie. O ile chcesz, żeby Twój ogród, osłona lub altanka mieli nowy świeży wygląd, pomożemy Ci. Nie musisz wydawać zbyt dużo a wynik będzie zjawiskowy.

Modny design w architekturze ogrodowej ostatnio korzysta z kamienia. Małe okrągłe, kwadratowe albo nawet żwir. Do najpopularniejszych należy kwarc, dioryt albo granit. Jednak to nie wszystko. Podstawowa jest rzeczywistość, że architekci pracują z celem praktycznie “urządzić” ogrody oraz zaprojektować zewnętrzne siedzenie na tarasach lub altankach. Korzystając z kamyków można budować różne mury oraz stwarzać różnorodne elementy dekoracyjne.

Nie zabraniajmy przyrodzie żyć

Ten sposób jest wyjątkowo popularny, ponieważ nie narusza ekosystem i nie zabrania rozwoju flory. “Sieci” z kamienia są idealne do małych ogródków, jednak również dla większych przestrzeni i coraz częściej widoczne są również na ulicach. Ta opcja jest tania i oprócz tego każdy potrafi ją wykonać. Majsterkowicze będą szczęśliwi z powodu dalszej pracy, a gospodynie natomiast z nowego siedzenia. Czy też spróbujesz?

Martwe ogrody?

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronieWejdź do dyskusji