Nalała trochę Listerine na wacik i posmarowała nim pachę. Po kilku minutach nie mogła uwierzyć własnym oczom!

Może nagłówek artykułu brzmi dziwnie, jednak kiedy doczytasz do końca, będziesz wiedzieć, że warto. Wystarczy 5 minut i zobaczysz wynik. Zerknij na poniższy artykuł i dowiesz się, co wszystko potrzebujesz. Wynalazcy Listerine myśleli też o dalszych sprawach, nie tylko o czyszczeniu jamy ustnej.

Może to dla Ciebie nowość, jednak Listerine została pierwotnie wynaleziona jako antyseptyka chirurgiczna. Dalej warto wiedzieć, że Listerine zawiera mnóstwo świetnych składników, do których należy tymianek, eukaliptus oraz alkohol. Z tego powodu dany produkt można wykorzystać na mnóstwo sposobów.

Listerine pod pachą

Brzmi szalenie, jednak działa! Na pewno każdy z nas ocknął się kiedyś w sytuacji, kiedy niestety nie było pod ręką żadnego dezodorantu, jednak Twój zapach nie był zbyt przyjemny.

O ile taka sytuacja przytrafiła Ci się, chętnie przyda Ci się dany trik. Listerine jest świetna, jeżeli chodzi o zwalczanie nieprzyjemnego zapachu pod pachą. Wystarczy lekko polać wacik Listeriną i posmarować pachę.

Zanurz stopy w Listerine

Tak, Listerine pomaga również w walce z plamami oraz grzybicą na stopach i paznokciach. Zrób sobie kąpiel i zostaw działać przez 30 minut. Wynik zaskoczy Cię.

Nalej ją do toalety

Listerine naprawdę potrafi wyczyścić Twoją toaletę. Wystarczy trochę nalać wprost do toalety i wyczyścić szczotką. Twoja toaleta będzie czysta i pozbędziesz się wszelkiego nieprzyjemnego zapachu.

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronieWejdź do dyskusji