Pij ten napój przez 4 dni i schudnij w pasie 10 cm!

Ludzie (a zazwyczaj kobiety) zawsze pragnęły bo cudownym napoju, które mogły by wypić i były później szczupłe. Na drodze za wymarzoną sylwetką robimy czasami różne dziwne rzeczy. Chcemy pokazać Wam trik, który ułatwi Wam drogę za wymarzoną sylwetką. Ten napój nazywa się woda Sassy i może być rozwiązaniem Waszych problemów.

Tajemniczy eliksir – woda Sassy

Napój nosi imię dietetyczki Cynthii Sassa. Jest ona osobą, która przyczyniła się do powstania cudownej wody na płaski brzuch i nazwała ją „Sassy Water”. Ta woda jest bardzo łatwa w przygotowaniu, a jednocześnie tak skuteczna! Jego składniki zapewniają właściwą perystaltykę jelit i prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego. Ponadto napój jest bardzo orzeźwiający, rewitalizuje i zawiera bardzo niskie kalorie.

Jaka jest tajemnica wody Sassy?

Woda jest bardzo ważna dla naszego organizmu. Zdrowy człowiek miałby wypić conajmniej 8 szklanek dziennie.

Możecie spożywać zwykłe posiłki?

Jeśli chcecie wypróbować picie napoju Sassy przez 4 dni musicie pamiętać również o diecie. Jedzcie dużo owoców i warzyw, które zawierają dużo wody (arbuz). Nie powinniście spożywać tłuste i trudno do trawienia posiłki. Tylko tak zobaczycie wyniki.

Jak przygotować napój?

Składniki : 

  • 8 szklanek wody
  • 1 łyżeczka zmielonego imbiru
  • 1 świeży ogórek w plasterkach,
  • 1 cytryna w plasterkach,
  • 12 liści mięty

Przygotowanie : 

  1. Po prostu wymieszaj wszystkie składniki w dzbanku. Dla wszystkich jest jasne, że działają one jak naturalny środek moczopędny, co oznacza, że będziesz częściej oddawać mocz. Ale nie musisz się martwić o odwodnienie, ponieważ wszystkie składniki mają również działanie nawilżające, a dodatkowo dodasz ciału wody przez owoce i warzywa.
  2. Umieść dzbanek w lodówce na noc.
  3. Całość przelej przez sito.
  4. Wypij wyprodukowany napój – powinien wystarczyć na jeden dzień.

Porada na zakończenie!

Przez początkiem kuracji zmierz sobie obwód pasa. To samo zrób również po zakończeniu, czyli po 4 dniach kuracji i na pewno będziesz mile zaskoczony.Wejdź do dyskusji