Kiedy włączyła się elektroniczna niania dla dziecko, matka usłyszała jęki, płacz i dźwięki takie, jakie wydaje kot. Pobiegła natychmiast do swojego dziecka. To, co zobaczyła, było naprawdę przerażające i nigdy tego nie zapomni. 

Dzięki elektronicznym nianią matka nie musi być cały czas obok dziecka. Taką nianię mieli również Roy i Bernita, którzy długo oczekiwali na swoje dziecko.

Najpierw kot a później ciąża

Długo starali się o dziecko. By nie byli sami, najpierw kupili kota. W końcu udało się Bernicie zajść w ciążę i wyglądało na to, że ich dziecko będzie zdrowe. Stacey jednak urodziła się lekko niedożywiona.

Szczęśliwa czteroosobowa rodzina

Nagle ich życie dosłownie się odwróciło. Para, która miała kłopoty, stała się bardzo zadowoloną rodziną. Okazało się jednak, że nie wszystko będzie trwać wiecznie. Los tej pary przygotował kolejny dość okrutny cios. I oczywiście chodziło ich córkę.

Ich dziecko po 6 miesiącach zachorowało

Dla małego dziecka każda choroba jest bardzo ryzykowna. Stacey zdiagnozowane przeziębienie. Przepisał kilka podstawowych leków i odesłał matkę i dziecko do domu i kazał maluchowi zachować spokój i relaks.

Kot zaczął dziwnie się zachowywać

Mała Stacey leżała w łóżeczku, a jej matka poszła odpocząć na kanapie. Nagle zobaczyła, że ich kot zaczyna się dziwnie zachowywać. Zwracał na siebie uwagę, a czasami wydawało się, że zamierza coś zasugerować. Bernita nie zwracała na nią uwagi, ponieważ kot po kilku minutach zrezygnował z wysiłku i odszedł.

Po chwili odezwał się dźwięk z niani elektronicznej

To było jak jęk i miauczenie. W tym momencie nie zawahała się, wstała szybko i skierowała się do swojego dziecka. W tym momencie uświadomiła sobie, że kot był czujny i chciał zwrócić uwagę, że coś może nie być z dzieckiem w porządku. Kiedy przyszła do pokoju, była dosłownie zszokowana.

Co zobaczyła?

W łóżeczku leżało niemowlę, które nie mogło złapać oddechu, powoli traciło zdrowy kolor. Potrzebne było działanie. Bernita natychmiast wezwała karetkę i dziecko udało się uratować. Wszystko dzięki kotu, który był bardzo czujny!Wejdź do dyskusji