Szczęśliwa para cieszyła się na dwojaczki. Jaka niespodzianka ich spotkała, kiedy lekarze oznajmili im nowe informacje, które zapisały się w ich rodzinną historię. 

Alexandra, 23-letnia szczęśliwa mamusia była zachwycona, kiedy stwierdziła, że se swoim partnerem poszerzą swoją rodzinę o kolejnego członka. Właściwie dwóch członków, ponieważ para dowiedziała się, że czekają na bliźniaki. W historii rodziny obu partnerów są bliźniacy, więc w zasadzie nie było wielkiej niespodzianki i para kontynuowała tradycję. Nie mieli pojęcia, że ich narodziny będą największym kamieniem milowym w ich historii rodzinnej.

Lekarze jednak powiedzieli im, że czekają czworaczki! Miesiąc po ogłoszeniu, byli wstrząśnięci słysząc piąte uderzenie serca na USG. „Kiedy zobaczyłam piątą głowę, zaczęłam płakać” – powiedziała Alexandra. Szansa, że pięcioraczki urodzą się naturalnie, to około 1 na 7 milionów. Ponadto Alexandra planowała karmić piersią wszystkie pięcioro dzieci. Niestety rodzina nie miała nawet szansy dowiedzieć się, jakie będą płci dzieci, ponieważ zostały ukryte przed ultradźwiękami.

Kiedy nastał czas porodu, lekarze i asystentki porodowe byli w podwójnej ilości. Ogólnie było na sali operacyjnej około 40 osób. Dyrektor oddziału noworodkowego stwierdził, że podczas porodu nie było żadnych komplikacji, więc rodzina powitała czterech chłopców: Daniela, Michała, Alexa i Martina oraz Teresę. Ten dzień został napisany w historii naszego kraju, ponieważ były to pierwsze narodziny pięciu dzieci w statystykach Polski.

Jak podobała Wam się dzisiejsza historia? Co byś zrobił, gdybyś dowiedział się, że oczekujesz pięcioraczki w swojej rodzinie? Daj nam znać w komentarzach i nie wahaj się udostępnić artykułu znajomym i rodzinie.Wejdź do dyskusji