Pogrzeb jej męża był bardzo wzruszający. Podczas ostatniego pożegnania pochyliła się do niego i szepnęła mu coś do ucha. O tyle szokujące było, kiedy później w szpitalu dowiedziała się dalszą złą wiadomość. Jaką?

Ciąża skomplikowała się

Jak gdyby nie było jeszcze dosyć smutnych wiadomości, kobieta dowiedziała się, że jej ciąża zaczyna się komplikować. Czeka trojaczki, jednak jedno z dzieci nie rozwija się dobrze i istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie przeżyje. Informacja od lekarzów w końcu daną prognozę potwierdziła. Jednak cieszyła się przynajmniej z tego, że reszta bobasków jest zdrowa i urodziła ich zupełnie w porządku.

Trzecie dziecko jest w niebie, z jej mężem

Daną historię kobieta lekko zmieniła według siebie. Ktokolwiek chwali jej piękne dwojaczki, nie zapomina powiedzieć, że pierwotnie miały być trojaczki. Jedno z dzieci jednak zmarło przed porodem i odszedło do nieba. Odszedło do nieba za mężem, któremu jest pociechą, żeby również on nie był tam na górze tylko ze swoim pierwszym synem. To wszystko do chwili, zanim za mnóstwo lat cała rodzina znów spotka się.

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronieWejdź do dyskusji