Popatrzcie na swoją dłoń i znajdźcie linię serca. Jeśli Wasza linia i idzie w kierunku środka między środkowym palcem i kciukiem, mielibyście to coś wiedzieć

Ludzie zawsze starali się przewidzieć przyszłość lub znaleźć sposoby, aby dowiedzieć się więcej o sobie. Chcemy wiedzieć, kim jesteśmy, do czego jesteśmy przeznaczeni lub co nas czeka. Wróżenie z kawy, gwiazd lub palmy. Czy słyszałeś już o linii serca? Czy wiesz, co ujawnia o tobie?

Wasz rodzaj linii serca

Spójrz na rękę  i na linię serca. Następnie po prostu według obrazku porównaj, aby znaleźć swój rodzaj i dowiedzieć się, kim jesteś.

Linia serca prowadząca do palca środkowego

Jeśli twoja linia serca skierowana jest w kierunku środkowego palca, jesteś ambitną, niezależną, inteligentną osobą i masz wiele innych dobrych cech i  również zdolności do podejmowania decyzji. Masz materialistyczny pogląd na świat, a czasami jesteś całkiem samolubnym człowiekiem, który ale bardzo przydatnym w dzisiejszych czasach, jednak nie chodzi o nic przesadzonego.

Linia serca prowadząca pomiędzy palec środkowy i palec wskazujący

Jesteś bardzo miłą, życzliwą i wrażliwą osobą. Wierzysz w dobro ludzi i widzisz w nich tylko to,co najlepsze. Często zostawiasz swoje serce bez ochrony, co nie jest najlepszym sposobem. Nie zmieniaj tego, ale w dzisiejszych czasach musisz być nieco bardziej ostrożny w kwestii tego, do kogo się zbliżasz.

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronieWejdź do dyskusji