Popatrzcie uważnie na swoją dłoń. Jeśli znajdziecie trójkąt, gwiazdę lub romb, to mielibyście coś wiedzieć.

My, ludzie, zawsze byliśmy ciekawskimi stworzeniami. Każdy z nas od czasu do czasu chciałby spojrzeć pod osłonę przyszłości. Chcielibyśmy wiedzieć, czy potrafimy spełnić najskrytsze marzenia, spotkać fatalną miłość lub jaką osobowością jesteśmy i jakie przeznaczenie jest dla nas przeznaczone. Szukamy odpowiedzi w horoskopach, słowami wróżbitów i różnych rytuałów.

Ludzkość od zawsze starała się przewidywać przyszłość na podstawie znaków, które znajdują się na naszych dłoniach. Wiecie co o Was mówią Wasze dłonie?

1. Trójkąt

Jeśli znalazłeś trójkąt na swej dłoni, jesteś obdarzony wielkim talentem! Trójkąt dowolnej wielkości czyni cię szanowaną i naprawdę udaną osobą. Więc jeśli masz marzenie, które jeszcze nie zostało spełnione, nie wahaj się w nie zaangażować. Niezależnie od tego, czy jest to biznes, sport czy sztuka.

2. Gwiazda

Czy masz gwiazdę na dłoni? Plątanina drobnych linii przewiduje wewnętrzną siłę i wysoką inteligencję. Jeśli twoja jest w górnej części dłoni pod palcem wskazującym, niewątpliwie jesteś tym, który uwielbia długie i głębokie rozmowy na temat religii, filozofii i nauki. Jesteś zafascynowany wszechświatem, ludźmi i ich zachowaniem.

3. Romb

Znalazłeś romb na dłoni? W życiu postępujesz zgodnie z mottem ryzyko to zysk! Uwielbiasz podróżować i odkrywać nowe, niezbadane miejsca. Musisz czuć wolność i wiatr we włosach. Jesteś podróżnikiem, który uwielbia wschody i zachody słońca, inne kultury i przygody.

4. Ryba

Nie należy mylić ją z rombem. Bardzo podobny kształt, ale różnica tkwi w małym trójkącie na końcu rombu, który przypomina rybi ogon. Ludzie z tym znakiem opierają się na duchowej stronie swojej osobowości. Są zafascynowani ich duchowością i kwestiami „między ziemią a niebem”.

5. Półksiężyc

Jeśli znalazłeś półksiężyc na dłoni, pamiętaj, że nigdy nie możesz lekceważyć swojej intuicji. Jest prawie w 100% prawdziwa. Jest nawet tak silna, że inni mogą polegać na twoich uczuciach i złych przeczuciach.Wejdź do dyskusji