Dał swojej dziewczynie naszyjnik. Ona dopiero po dwóch latach stwierdziła, co nosiła na swojej szyi. 

Podarowanie dziewczynie prezentu nie jest niczym dziwnym. Wśród popularnych są różne biżuterie i ozdoby. Nawet w postaci ciekawego naszyjnika. Taki naszyjnik był kiedyś ofiarowany przez mężczyznę, który chciał zadowolić swoją dziewczynę. Ale nie miała pojęcia, jak wyjątkowy był ten prezent.

Robił go własnoręcznie

Wyjątkowy był fakt, że mężczyzna nie kupił naszyjnika, ale postanowił zrobić go dla swojej partnerki sam z drewna. Chciał uzyskać coś naprawdę oryginalnego i przy okazji uczcić tym prezentem ich pierwszą rocznicę.

Podobał jej się i nosiła go każdego dnia

Ten prezent w postaci naszyjnika został przez nią przyjęty z prawdziwą przyjemnością, a także z podziwem. Miała go na szyi cały czas, o czym świadczą ich wspólne fotografie. Tak więc nosiła go przez dwa lata i nie miała pojęcia, że coś ukrywa.

Utrzymać tajemnicę było coraz to trudniejsze

Mężczyzna bardzo chciał, aby naszyjnik był naprawdę związany z wielką tajemnicą, jednak próba utrzymania tajemnicy była coraz to trudniejsza, głównie spowodowane to było podróżami a szczególnie lotniskami i kontrolowaniem pasażerów, które mogło by wszystko ujawnić.

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronieWejdź do dyskusji