Na plaży znaleźli śmierdzącą substancję w kształcie jajka. Dzięki temu są teraz milionerami!

Małżeńska para z Brytanii ma niesamowite szczęście! Podczas wycieczki na plaży znaleźli nieładnie pachnącą bryłę śluzu. W porównaniu do pozostałych osób spacerujących w pobliżu, nie byli zniechęceni zapachem i daną substancję zabrali ze sobą do domu. Ich decyzja przyniosła im wiele pieniędzy.

Angela i Gary Williams spacerowali na plaży w brytyjskim Lancashiru, kiedy nagle ich spokojny spacer przerwał nieprzyjemny zapach. Po krótszym szukaniu znaleźli źródło nieprzyjemnego odoru. Ogromną kulę śluzu. Para nie miała zielonego pojęcia, że chodzi o tzw. ambrę, czyli wymiociny wieloryba, które są pożądanym składnikiem potrzebnym do produkcji luksusowych parfumów.

Daną masę zapakowali i zabrali ją ze sobą do domu. Tam zważyli ją i stwierdzili, że jej masa to 1,57 kg. Jej waga była o połowę lżejsza w porównaniu do tej, którą znaleziono również w Brytanii w 2013 roku. Znalazcy sprzedali ją wtedy za niesamowite 670 000 złotych!

Brytyjski dziennik Mirror oszacował wartość odkrycia pary małżeńskiej Williamsów na przepięknych 284 000 złotych. Jednak dana kwota może być podczas licytacji jeszcze wyższa. Według oświadczeń pary małżeńskiej kula niesamowicie śmierdzi, jednak z chęcią wytrzymają to. Dzięki temu śmierdzącemu odkryciu mogą sobie spełnić szereg marzeń.Wejdź do dyskusji