Kochająca właścicielka przygotowała wzruszającą niespodziankę dla swojej umierającej suczki. Ten gest złapie cię za serce!

Ashley, kochająca właścicielka umierającej suczki Spunky przygotowała dla swojej czteronogiej przyjaciółki, w jej ostatní dzień, niespodziankę, która z pewnością złapie cię za serce. Spunky od zawsze uwielbiała zabawy w śniegu, jeszcze wtedy, kiedy wszyscy razem mieszkali w Wisconsin, później musieli się przeprowadzić do Austin w stanie Texas. Spunky powoli umiera na raka i tym bardziej wszystko to, co kocha, staje się dla niej czymś bardzo cennym.

Ashley, która adoptowała Spunky ze schroniska, wspomina: „Kiedy była jeszcze szczeniakiem, całymi godzinami potrafiła bawić się w śniegu i sprawiało jej to ogromną radość. Kochała to. Czym niższa temperatura za oknem, tym była szczęśliwsza. Niestety Texas taką pogodę nie oferuje.“ Wziąwszy pod uwagę jej stan zdrowia, weterynarze zdecydowali się uśpić Spunky, żeby nie musiała przechodzić przez te wszystkie bóle związane z jej chorobą. Ashley mocno to przeżyła. Zaplanowała dla Spunky w jej ostatní dzień małą niespodziankę. Załatwiła dla niej małą śnieżycę.

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronieWejdź do dyskusji