Co mówi o twojej osobowości i charakterze miesiąc, w którym się urodziłeś?

To, że ludzie, którzy urodzili się w tym samym miesiącu mają podobne rysy i cechy, na pewno już wiesz. Przygotowaliśmy dla ciebe parę cech, które mają ludzie urodzeni w określonym miesiącu. Zobacz swój miesiąc i przeczytaj, co wszystko o tobie zdradzi.

Styczeń

Kobiety urodzone w styczniu są osobami barzdo ambitnymi i zarazem też bardzo konserwatywnymi. Trudno im wyrazić swoje uczucia, przede wszystkim wobec innych ludzi. Potrafią otworzyć się tylko przed ludźmi, o których myślą, że są na takim samym poziomie intelektualnym lub mają takie same poglądy na jakiś temat.

Luty

Kobiety urodzone w lutym są romantyczkami. Mają skłonności do abstrakcyjnego myślenia, ale są bardzo rozkapryszone. Trzeba się z nimi obchodzić bardzo cierpliwie.

Marzec

Kobiety marca mają ogromną charyzmę i kochają naturę. Są bardzo przyjemne i komunikatywne. Najczęściej dogadują się z mężczyznami urodzonymi w tym samym miesiącu.

Kwiecień

Kobiety urodzone w kwietniu potrafią łatwo nawiązać relację praktycznie z kimkolwiek – miłosną czy przyjacielską. Pomimo tego są bardzo zazdrosne.

Maj

Kobiety maja dbają o dotrzymywanie zasad. Prowadzą aktywny tryb życia, ale wewnątrz są bardzo skomplikowanymi charakterami.

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronie


Ewa Jadczak to matka trójki dzieci, która mieszka na przedmieściach większego miasta w przytulnym domku jednorodzinnym. Każde... [Więcej o autorze]

Wejdź do dyskusji