TEST: Wybierz piórko, które najbardziej Cię zaciekawiło i przeczytaj, co ten wybór mówi na Twój temat!

Spojrzyjcie na obrazek, który przedstawia różne rodzaje piór. Bez dłuższego myślenia wybierz jedno, które zaciekawiło Cię najbardziej. Przeczytaj pod obrazkiem, co ujawnia o Tobie ten wybór.

Piórko nr 1

Pokój, spokój i harmonia. To są 3 słowa, które doskonale Cię opisują. Jesteś zrównoważoną i spokojną osobą, która lubi się otaczać podobnymi ludźmi. Masz szlachetną duszę, lubisz pomagać drugim osobom, kiedy Cię ktoś poprosi o pomoc, nigdy nie odmówisz. Nawiązywania kontaktów nie jest dla Ciebie niczym trudnym, ale starasz się otaczać ludźmi, którzy podzielają Twoje opinie, wartości i gust. Poprzez Twoją serdeczność mogą niektórzy uważać, że jesteś słaby, ale jest właśnie odwrotnie.

Piórko nr 2

Jesteś człowiekiem, który szybko dostosowuje się do zmian. Twoją zaletą jest to, że szybko uczysz się nowych rzeczy. Ludziom starasz się dać tylko to, co najlepsze, ale jednocześnie oczekujesz od nich tego samego, więc czasami możesz czuć się zawiedzony. Jesteś wytrwała i mądrą osobą, która lubi spędzać czas w gronie znajomych, ale również w samotności. Bowiem zachwycasz się własnymi myślami i przemyśleniami.

Piórko nr 3

Gdyby mielibyśmy użyć tylko jednego słowa do opisania Twojej osobowości, to byłaby to niezależność. Właśnie to słówko opisuje Cię w najlepszy sposób. Kochasz przygody, ryzykowanie i jesteś w stanie zrobić cokolwiek dla osiągnięcia swych celów i marzeń. Jeśli Ci się nie uda, kontynuuj dalej i nie poddawaj się, dobrze wiesz, że porażki są najcenniejszymi lekcjami w życiu. Czynią Cię lepszy, bardziej doświadczonym i mądrzejszym człowiekiem. Jesteś rodzonym przywódcą, ale uważaj na wybór swych przyjaciół, którzy mogą Cię wykorzystywać.

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronieWejdź do dyskusji