POSELSTWO na 2019 rok. Wystarczy wybrać jedno zdjęcie. Które to będzie?

1. Drogi człowieku, życzę Ci, by wszystko co w ubiegłym roku cię martwiło, pozostawiło Cię teraz spokojnym. Jednocześnie daję ci wystarczająco dużo siły i umiejętności rozpoznawania, co i kto jest wart cierpienia, a kto nie. Pamiętaj jednak że wszystko jakoś będzie i nie warto martwić się na zapas, ponieważ wszystko ma swe przeznaczenie. Bardziej ufaj swej intuicji, która myśli dobrze. Twój szósty zmysł jest bardzo rozwinięty, więc w niego wierz.

2.  Tobie miły człowieku życzę, żebyś w nadchodzącym roku przyciągał tylko takie osoby, która zasługują na Twą miłość i złote serce. Żeby nie martwili cię ci, którzy nie zasługują na Ciebie, dlatego że nie umieją się zachowywać. Co więcej, daję Ci siłę i odwagę, aby usunąć z twojego życia wszystkie rzeczy i ludzi, którzy nie przynoszą Ci pokoju i szczęścia, wręcz przeciwnie, przynoszą Ci wewnętrzną nierównowagę. Życzę Ci, abyś nauczył się myśleć o sobie i o swoim zdrowiu psychicznym, ponieważ będziesz tego potrzebować do końca życia.

3. Tobie życzę, by rok 2019 był rokiem spełnionych marzeń. Wystarczyło pracy, teraz czas na zasłużony odpoczynek i odwiedziny magicznych miejsc, które naładują cię energią. Życzę sobie, żebyś myślał bardziej o sobie i więcej rozpieszczał samego siebie za wysiłek w pracy, ponieważ na to zasługujesz.

4. Najbardziej życzę Ci, byś znalazł właściwą drogę, by pójść odpowiednią drogą i znaleźć bratnią duszę, której tak długo szukasz. Zasługujesz na dużo szczęścia i miłości. Ponadto pragnę, abyś wyjaśnił wszystko, o czym myślisz od dłuższego czasu, co nie daje ci snu. Wszystko jest lepsze, niż można sobie wyobrazić, po prostu nie trać wiary i nadziei.Wejdź do dyskusji