Spotkaliście człowieka z czerwoną nitką na ręce? Ma to większe znaczenie niż tylko dodatek!

Trend noszenia sznurków rozpoczęły znane osobistości

Jak to już bywa, ten trend rozpoczęły znane osobistości. Możemy tylko spekulować, czy chciały ochrony, czy po prostu chcą być widoczne. W każdym razie czerwona nitka na lewej ręce zaczęła być więcej widoczna i trendy. Jedną z najbardziej znanych osobistości była Madonna. Ta znana na całym świecie piosenkarka była kiedyś widziana z Kabałą i od tego czasu stało się jasne, że pociągnie za sobą dużo ludzi. Wiąże się to z faktem, że sznurek ma przynosić jakąś formę ochrony, a także nadprzyrodzone moce.

Dlaczego założyć nitkę na lewy nadgarstek?

Powód jest prosty. Jest to dlatego, że właśnie z lewej strony wnika do ludzkiego ciało to, co złe. Przenika tędy negatywna energia. Jest to również ręka, która bierze. Dzięki czerwonej bransoletce wszystkie te negatywne energie można po prostu zatrzymać. Nie przenikają do ludzkiego ciała, więc człowiek jest chroniony przed negatywnymi wpływami.

Dlaczego kolor czerwony?

Ważny jest również kolor. Kabała musi być czerwona. Powodem jest to, że ten kolor jest kolorem energii słońca, podobnie jak energii życia. To on jest najważniejszy w życiu człowieka. Kto chce być chroniony przed złymi energiami, ale także złą karmą, musi wybrać zarówno lewą rękę, jak i czerwony kolor sznurka. Inny kolor nie działa.

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronieWejdź do dyskusji