Tancerki z Rosji pokazały widowni na co je stać! Aż obejrzycie ich taniec, nie uwierzycie ! 

Tancerki z Rosji zrobiły coś, co nikt przed nimi nie był w stanie zrobić. Pojawiły się na scenie i były w stanie pokazać dokładnie przygotowaną choreografię. Nikt z widzów nie był w stanie opisać, jaki  widok zobaczą w ciągu kilku sekund. 

Może myśleliście, że widzieliście już wszystko, że mieliście już możliwość podziwiać profesjonalnych tancerzy, którzy zapierali Wam oddech w piersiach. Może widzieliście również utalentowane dzieci, które zaskoczyły Was ich starannością i pasją. Jednak jestem pewna, że to, co przedstawiły tancerki z Rosji jeszcze nie mieliście możliwość zobaczyć. To naprawdę niesamowite.

Tancerki z Rosji pokazały coś, w co trudno uwierzyć

Spójrzcie na poniższy film, na którym tancerki z Rosji wykonują ciężko wyćwiczoną choreografię. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że unoszą się nad sceną, czemuż nie mogli uwierzyć widzowie, którzy oglądali spektakl.

Zastanawiasz się, jak to zrobiły? Myślisz, że to wrotki? Ale nie! To nawet nie jest specjalna scena ruchoma. Te kobiety, pełne talentu, doskonale tańczą na palcach, tworząc wspaniałe złudzenie optyczne, które z pewnością zapiera dech w piersiach!Wejdź do dyskusji