Dziewczynka miała tylko 12 lat i potrafiła urodzić zdrowego chłopca. Ten był jej bratem. Fotografie otrząsnęły światem! 

Ta historia dotyczy 12 letniej dziewczynki, która ma za sobą ciekawe doświadczenie, które dotyczy porodu chłopca. Urodził się całkowicie zdrowy. Chodziło o jej brata. Kiedy pojawiła się ta wiadomość i zdjęcia, było oczywiste, że to obiegnie świat.

Jak się to rozpoczęło?

Dziewczynka była jedynaczką i miała kochającą matkę, która pragnęła jeszcze jednego dziecka. Jej matka zaszłą w ciążę i dziewczynka miała pewien pomysł. Chciała być z matką podczas porodu.

Matka się zgodziła

Nie było to typowe życzenie, ale matka pozwoliła by jej córka była z nią podczas porodu na sali. Ale nikt nie spodziewał się, co wydarzy się podczas porodu. To dziś nic niezwykłego, że ludzie mogą być podczas porodu razem z matką i wspierać ją. Ale co się stało w tym przypadku, tego nikt się nie spodziewał. Dlatego historia była tak szokująca, że zdjęcia obleciały cały świat.

Goście podczas porodu zazwyczaj niczego nie widzą

Podczas porodu osoby towarzyszące zazwyczaj stoją u głowy matki i ją wspierają. Tam stała również 12-letnia dziewczynka. Z tego miejsca jednak niczego nie widać. Dziewczynka więc nie była zadowolona, bo chciała widzieć cały poród i pracę lekarzy. Zaczęła więc płakać i lekarz to zauważył. Dziewczynka od razu powiedziała, czego chce i nastąpiła reakcja lekarza, której nikt się nie spodziewał.

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronieWejdź do dyskusji