Pozbądź się kamienia wodnego, wyczyść pralkę, wybiel pranie. Co to jest? Zwyczajne rzecz, która zmieni ci życie!

Czysty dom to podstawa i każdy o nim marzy. Czasami wystarczy jedna mała rzecz a Wasz dom będzie czysty bez zbędnych chemikaliów i drogich detergentów. Jeśli macie to w domu, polecamy wypróbować, zastosowanie jest naprawdę szerokie. Popatrzcie razem z nami, gdzie wszędzie to zastosujecie.

Idealny pomocnik podczas prania

Na pewno w gazetach, drogeriach i internecie znajdziecie mnóstwo różnych produktów, które obiecują efektywniejsze pranie i lepsze dbanie o Waszą pralkę, kiedy będziecie je stosowali. Prawda jest jednak taka, że nie zawsze trzeba je kupować. Naszym tajemniczym produktem są kapsułki, które z kupicie wszędzie i zatroszczą się o doskonale białe pranie, ale również o pralkę bez kamienia wodnego. Zmienią Wam życie.

Co to jest?

Będziecie zdziwienie, ponieważ tym cudem są tabletki do czyszczenia protez.  Ci, którzy nie mają zębów i są uzależnieni od swoich protez, doskonale znają tabletki. Wiedzą też, jak łatwo są z nich korzystać. Nie tylko, że świetnie wyczyszczą protezę, ale również zatroszczą się o czystość w naszym domu.

Jak je używać?

To proste. Nie musicie niczego zmieniać na sposobie, jakim robicie pranie. Więc bierzecie pranie, ustawiacie program i dodajecie proszek do prania. Później wystarczy tylko do pranie dorzucić tabletkę do czyszczenia protez i włączamy pralkę. Nie zależy na programie lub temperaturze, jaką będziemy robili pranie.

Ile ich używać?

Już wiemy, jak je używać. Ale to, czego możecie nie wiedzieć, to informacje o tym, ile ich użyć. Zależy od tego, czego chcesz osiągnąć. Jeśli pierzesz białą bieliznę, której nie można prać przez dłuższy czas, użyj 3 tabletek. Jeśli pralka nie została wyczyszczona przez długi czas i chcesz ją naprawić, należy również użyć 2–3 tabletek. Z drugiej strony, jeśli pierzesz ubrania normalnie i chcesz, aby pralka była utrzymywana przez dłuższy czas, lub jeśli chcesz, aby Twoje pranie było idealnie wyprane, świeże i pachnące, będziesz potrzebować tylko jednej tabletki na każde pranie. Instrukcje są proste i możesz być pewien, że są skuteczne.

Używać je można również przed praniem

Jeśli Wasze ubrania są zżółkłe wystarczy do wody wrzuć 1-2 tabletki na czas od 30-60 minut i wymoczyć w wodzie ubrania, które następnie wrzucimy do pralki.Wejdź do dyskusji