Wysikaliście się kiedyś pod prysznicem, ale myślicie, że to złe? Specjaliście odkryli oszałamiający fakt!

To jest kolejnym temat TABU! Nie warto nawet mówić, sikanie pod prysznicem to po prostu temat, którym nikt z nas się nie chwali. Co więcej, często nas i naszych rodziców uczono, że jest to złe i niezdrowe, prawda?

Dzisiaj otworzymy nieco ten temat i omówimy go bardziej szczegółowo. Sikanie to normalna czynność człowieka i szczerze mówiąc, kto czasem nie sika pod prysznicem? To normalny ludzki instynkt, więc czemu mu się bronić, prawda?

Dzisiejsze badanie na pewno Wam ucieszy! Według jednego z badań eksperci wymyślili, że sikanie pod prysznicem jest korzystne dla świata! Czy uważasz to za niesamowite? Według tego badania nie musisz! Sikanie pod prysznicem pomaga w dążyć do lepszego środowiska!

Teraz prawdopodobnie pytacie się, jak to możliwe?

Cóż, w nowoczesnym świecie, takim jak ten, powszechne jest używanie do 6 litrów wody w jednej toalecie. Biorąc pod uwagę, że w ciągu 1 dnia udajesz się do łazienki do 10 razy, według badania zużywasz do 42 litrów dziennie. A ty jesteś tylko jedną osobą!

Kiedy więc zamyślimy się nad możliwością sikania pod prysznicem, to w sumie oszczędzimy choć raz dziennie właśnie tych 6 litrów wody. To oznacza, że rocznie zaoszczędzimy 140 miliardów litrów wody w sumie !!!

Ten fakt jest olbrzymi, zwłaszcza dla zwolenników ekologii. Mamy jednak nadzieję, że myślisz również i ty o dbaniu o środowisko.

Pamiętajcie, planeta jest tylko jedna!

Jeśli podobał ci się artykuł, nie zapomnij udostępnić go swoim znajomym. Wejdź do dyskusji