Straszliwe zachowanie matki małej dziewczynki! Co zrobiła swojej córce w poczekalni u lekarze Was zaszokuje!

Istnieją rodzice, którzy spędzają dużo czasu na telefonie. Dzieci tych rodziców mają zazwyczaj większe problemy behawioralne. Wiele badań cały czas przypomina i informuje nas o tym problemie.

Uzależnienie od telefonu komórkowego

Badanie przeprowadzone przez University of Michigan badało ten poważny problem w około 200 rodzinach. Spośród wszystkich rodziców zaangażowanych w te badania, wyszło na jaw, że ponad 40% matek i 32% ojców zdało sobie sprawę z zależności na tym urządzeniu. Główną przyczyną tego jest kontrola tego, czy ktoś im nie napisał, co robią przez cały czas.

Według raportu badawczego National Health Service, uzależnienie dominacji matki od jej telefonu komórkowego była ściśle związana z problemami behawioralnymi jej małego dziecka, podczas gdy u ojców nie potwierdzono silniejszej więzi między dzieckiem a zależnością od swojego telefonu komórkowego.

Jeśli dziecko stara się z Wami komunikować a wy nie reagujecie, dziecko bardzo szybko zda sobie sprawę z tego, że jest zbędne się do Was odzywać.

Interakcja pomiędzy rodzicem i dzieckiem

Interakcja rodziców jest bardzo ważna dla dzieci. Dziecko uczy się języka i mowy. Dorosłym rodzicom bardzo trudno jest jednak rozdwoić uwagę na ważne informacje w telefonie komórkowym i na dziecku.

Rodzice nie dają rady pochłaniać te informacje jednocześnie, więc po jakimś czasie dzieci przestaną odpowiadać lub dadzą tylko szybką odpowiedź.

Skandal w poczekalni!

Podobny problem miał miejsce w poczekalni u lekarza. Kobieta siedziała w poczekalni ze swoim dzieckiem i inną kobietą i jej dzieckiem.

Matka nakręciła filmik, gdzie udokumentowała zachowanie drugiej matki w poczekalni. Mała dziewczynka mówi swojej mamie, że jest jej zimno, ale jej matka cały czas zwraca uwagę tylko na telefon. Bezmocna córka w końcu zaczęła płakać.

Wideo na następnej stronie

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronieWejdź do dyskusji