Wychowawczyni przebrała pięcioletniej Harmony sukienkę, ponieważ oburzała swoich kolegów z klasy!

Niezależnie od wieku, wszystkie kobiety chcą czuć się dobrze. Dzieci wiedzą to znacznie lepiej od dorosłych kobiet. Piękne sukienki, buty i akcesoria są częścią naszego codziennego życia. Nikt ale do końca nie rozumie sytuacji, która miała miejsce w tym przedszkolu. Małej pięcioletniej dziewczynie zabroniono nosić jej ulubioną sukienkę tylko dlatego, że wychowawczyni uważała ją za nieodpowiednią.

Ubrania w przedszkolu

W szkołach lub przedszkolach jest wiele przypadków, w których rodzice dzieci zostali powiadomieni o sposobu jakim ich dzieci się ubierają.

Według nauczycieli ich ubrania były niestosowne i przyciągały niepotrzebną uwagę.

Właściwa odzież

W większości przypadków zasady te ustalane są przez szkoły, lub ich założycielami. W niektórych szkołach zagranicznych sprawa jest rozwiązywana poprzez wprowadzenie obowiązkowego munduru.

W wielu przypadkach krótkie spodenki lub duże dekolty są zabraniane przez nauczycieli. Oczywiście, większość tych zasad skierowana jest do dziewcząt.

Historia Harmony

Historia małej Emilki jest bardziej oburzająca, nie z powodu jej absurdalności, ale głównie z powodu wieku małej Harmonii.

„Na obrazku po lewej, to moja córka jaka dzisiaj poszła do przedszkola, a zdjęcie po prawej pokazuje, w jakim stanie ją odebrałem”.

Tak napisała jej matka w sieciach społecznościowych.

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronieWejdź do dyskusji