Szczyt okrutności i nieludzkości! Temu pieskowi ktoś zakleił mordkę i łapki taśmą klejącą. 

Historia, którą dzisiaj Wam przedstawimy, pokazuje to, że człowiek może być naprawdę okrutny. Żadne inne stworzenie na świecie, nawet gdyby miało taką możliwość, nie byłoby tak okrutne dla innego zwierzęcia. Ale wszystko po koleji. Miała to być zwykła podróż hydraulika Carlosa Carillo do pracy, która nie różniła się od innych. Jednak jego kolega zauważył coś ciekawego w rowie koło drogi. Zobaczył dziwne zwierzę, które wyglądało trochę jak pies, ale z daleka nie mogli go właściwie zidentyfikować. Dlatego zatrzymali samochód i zobaczyli go z bliska. To, co zobaczyli, było dosłownie szokujące.

“Najpierw nie wiedzieliśmy, że to był pies” powiedział Carillo pochodzący z amerykańskiego Teksasu. “Kiedy podeszliśmy do niego i zobaczyliśmy go, byliśmy w szoku”.

Pies został okrutnie poklejony taśmą klejącą, a łapy miał związane plastikową rurką. Było oczywiste, że ten, kto mu to zrobił, chciał, by pies umarł. Carillo i jego kolega natychmiast usunęli taśmę z psa. „Wyglądał dobrze. Był bardzo przyjazny i nie mógł się doczekać, by mu pomóc ”.

Carlos i jego kolega natychmiast zabrali psa do weterynarza, gdzie okazało się, że jest w porządku, nawet jeśli musiał otrzymać kilka zastrzyków. „Miał bardzo szczęśliwą mordkę. Wiedział, że został uratowany. Jest bardzo kochany.”

Carlos wraz z kolegą jechali do pracy, kiedy zobaczyli coś ciekawego.

“Nie wiedzieliśmy, co to jest. Kiedy zbliżyliśmy się do niego, obróciliśmy go i stwierdziliśmy, że jest to pies.”

Biedne zwierzę miało zaklejoną mordę taśmą klejącą i łapy związane rurką. Było jasne, że ten, kto to zrobił, chciał, by pies umarł.

Natychmiast został zabrany do weterynarza, aby się nim zaopiekował lekarz. Pies był natychmiast bardziej szczęśliwy. „To taki kochaś” – powiedział Carlos.

Policja nie znalazła jeszcze sprawcy, który dokonał tak bezdusznego czynu. Jedyne, czego pies teraz potrzebuje, to znaleźć nowy dom, w którym nowi właściciele pokochają go, by szybko zapomniał o traumie, którą wyrządził mu poprzedni sadystyczny właściciel.


Agnieszka Kozlowska jest renomowaną redaktorką i specjalistką w dziedzinie marketingu cyfrowego oraz prezentacji online. Z jej ... [Więcej o autorze]

Wejdź do dyskusji