Ta kobieta jechała autostradą. W jednym momencie wszyscy dawali jej znać, że musi zatrzymać. Zrozumiała, co się dzieje i od razu dała instrukcje synu, by dzwonił na policję. Co się stało?

Miała to być zwykła droga autostradą. Johanna Jacobsson jechała samochodem ze swoim synem po jednej ze szwedzkich autostrad. Wyglądało to, że będzie to codzienna podróż. Jak się okazało, była to podróż zupełnie inna niż zwykle. Uświadomiła sobie, że coś nie jest w porządku. Szczególnie zauważyła to dzięki gestykulacji innych, którzy starali się jej dać do zrozumienia, że musi się zatrzymać. Co się wydarzyło?

Kierowcy obok niej, robili coś, czego nie rozumiała.

Kierowała tak, jak zawsze. W jednym momencie jednak kierowcy obok niej zaczęli się dziwnie zachowywać. Niektórzy kierowcy pokazywali jej, że ma się zatrzymać. Kobieta zaczęła się bać. Od razu powiedziała swojemu synu, by zadzwonił po policję.

Kobieta w tym czasie obserwowała samochodym około, które starały się obtoczyć jej samochód, by nie mogła jechać dalej. Dlaczego to się stało?

Kobieta miała strach

Samochody około starały się by kobieta zmniejszyła prędkość samochodu i by wraz ze swym samochodem zjechała z drogi. Policja, z którą rozmawiał jej syn jednak powiedziała by jechała dalej i się nie zatrzymywała. Jeśli jednak musiała by zatrzymać samochód to niech następnie się w nim zamknie i zaczeka zanim przyjedzie patrol, który wysłali.

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronieWejdź do dyskusji