Ten liść ochroni Was przed owadami na całe lato! Proste i tanie rozwiązanie, które każdy chwali. Gdzie można taki liść znaleźć? Na pewno macie go w domu. Gdzie go położyć? To od razu Wam powiemy.

Lato to okres spokoju, odpoczynku, ale często utrudniają go owady, które nikt nie zapraszał. Niestety owady nie rozumieją różnicy pomiędzy naszym domem a ogrodem i często przebywają w domach. Takie odwiedziny mogą być bardzo nieprzyjemne.

Jak się można przeciwko nim bronić? Pierwsze na myśl przychodzą nam rozwiązania takie, jak spreje owadobójcze. Jednak często one bywają drogie i nieskuteczne, oprócz tego mogą nawet być szkodliwe dla naszego zdrowia. Istnieje prostszy i bezpieczniejszy sposób na pozbycie się owadów.

Zwykły liść

Będzie Wam potrzebne tylko jedna rzec – zwykły liść laurowy, którego zwykle używacie do gotowania w domu. Jednak jego użycie nie ogranicza się tylko do gotowania. Może czynić cuda pod względem zwalczania owadów. To działa. Umieść jeden liść laurowy na każdym rogu domu i bądź zaskoczony, jak dobrze działa.

Owady w twoim domu nie będą przebywać i dość długo nie powrócą. I wreszcie będziesz mógł cieszyć się latem w domu w ciszy i spokoju bez nieproszonych gości.

Jak to działa?

To proste. Aromat liści laurowych jest bardzo intensywny, szczególnie dla owadów. Nienawidzą go, a kiedy go poczują, będą trzymać się z daleka. Liść laurowy jest idealnie umieścić w rogach pomieszczeń, gdzie owady zwykle próbują ukryć się przed światłem i ciepłem.

Możesz również umieścić liście laurowe w szafkach i pojemnikach do przechowywania żywności. Jest całkowicie nieszkodliwy dla Ciebie i Twoich zwierząt.

To tanie, ale niezwykle skuteczne rozwiązanie.

Liście laurowe radzą sobie z większością szkodników – od ciem, poprzez mrówki, po różnego rodzaju chrząszcze. Jeśli mieszkasz w domu, dobrze jest umieścić go wokół drzwi i ram okiennych, do których zwykle wchodzą owady.


Agnieszka Kozlowska jest renomowaną redaktorką i specjalistką w dziedzinie marketingu cyfrowego oraz prezentacji online. Z jej ... [Więcej o autorze]

Wejdź do dyskusji