Ten test psychologiczny należy do najbardziej ulubionych na całym świecie. Co musicie wybrać? Wystarczy wybrać jedną fryzurę, która Wam się podoba. Nie uwierzycie, ile ten wybór może o Was powiedzieć!

czech :Tento psychologický test patří k nejoblíbenějším na celém světě. Co si musíte vybrat? Pouze jeden účes, který se vám nejvíce líbí. Nebudete věřit tomu, kolik věcí na vás tato jednoduchá volba dokáže prozradi

Włosy są koroną piękności każdej kobiety, dlatego też każda z nas przykłada im szczególną uwagę. Troszczymy się o nie, zapewniamy im regularną opiekę u fryzjera i starannie dobieramy fryzurę, która nam najbardziej odpowiada. Dziś jednak nie przynosimy żadnych wskazówek i porad, jak lepiej dbać o włosy, w dzisiejszym artykule patrzymy na włosy i fryzury nieco inaczej, z psychologicznego punktu widzenia.

Może to zabrzmi niespotykanie, ale włosy mogą sporo ujawnić nam o osobowości danego człowieka.  Nie wierzycie? Wypróbujcie nasz test. Popatrzcie na cztery obrazki fryzur i wybierzcie jedną, która podoba Wam się najbardziej. Długo nie myślcie nad swym wyborem, raczej podejmijcie spontaniczną decyzję.

Fryzura nr 1

Jeśli spodobała Wam się najbardziej fryzura nr 1, jesteście liderami a w dodatku osobami bardzo kreatywnymi. Jesteś ambitna, odważna, nie boisz się żadnych nowych rzeczy ani zmian. Niezależnie od wieku zawsze wyglądasz młodo, jesteś pełna energii, którą rozpowszechniasz w swoim otoczeniu. Kierujesz się mottem, że żyjemy tylko raz i chcesz cieszyć się życiem tak bardzo, jak to możliwe, kochasz towarzystwo innych i dobrze się bawisz. Twoja rodzina i przyjaciele są dla ciebie bardzo ważni.

Fryzura nr 2

Prawdopodobnie jesteś wytrwałą i ambitną osobą. Twoja wytrwałość i zaangażowanie często robią wrażenie na innych i pozwalają odnieść sukces we wszystkich dziedzinach życia. Wiesz, czego chcesz od swojego życia i strasz się spełnić swoje marzenia, plany i życzenia. Przeszkody pojawiające się w podróży nie zniechęcają cię, lecz motywują.

Fryzura nr 3

Jesteś zrównoważoną i spokojną kobietą. Cały czas masz dobry humor, uśmiechasz się i oddajesz bliskim dobrą energię. Ludzie kochają cię za empatię i umiejętność słuchania. Jednocześnie jesteś bardzo elegancką i atrakcyjną kobietą.

Fryzura nr 4

Długie włosy symbolizują kobiecość. Jeśli ci się podobają, to znaczy, że jesteś szczerą, ale uprzejmą osobą. Nie lubisz kłamstw i oszustw. Twoi bliscy odgrywają bardzo ważną rolę w twoim życiu i możesz się im poświęcić bez żadnych problemów.Wejdź do dyskusji