TEST OSOBOWOŚCI: Czy na rysunku widziś najpierw kobietę lub mężczyznę? Przeczytaj, co to o Tobie mówi!

Ten obrazek zawiera dwie postacie. Jedną postacią jest mężczyzna, drugą kobieta. Którą Twoja podświadomość zauważyła jako pierwszą? Odpowiedź mówi coś o Twojej osobowości!

Najpierw pokazała się postać kobiety

O ile jesteś kobietą i najpierw na obrazku widziałaś twarz kobiety, oznacza to, że w przyszłości czekają na Ciebie miłe i pozytywne wydarzenia. Kobieta na rysunku patrzy w górę – tak samo jak ty. Patrzysz w chmury, masz nadzieję i wierzysz w lepsze jutra. O ile jesteś kobietą i najpierw widziałaś twarz kobiety, oznacza to, że jesteś zadowolona z tego, kim jesteś. Jesteś zrównoważona i pewna siebie.

O ile jesteś mężczyzną i najpierw zobaczyłeś twarz kobiety, oznacza to, że inni mają na Ciebie zbyt duży wpływ. Może to również oznaczać, że w Twoim życiu znajduje się jakaś kobieta, która powoduje Ci zmartwienie. Zaakceptuj Twoją obecną sytuację życiową i rusz się z miejsca. Spróbuj się na przykład skupić na Twojej karierze.

Najpierw pokazała się postać mężczyzny

O ile jesteś kobietą i najpierw zobaczyłaś mężczyznę, o ile jesteś “single”, oznacza to, że już ci to nie sprzyja i chętnie znalazłabyś kogoś,  z kim możesz iść przez życie razem. O ile jesteś w związku, oznacza to, że jesteś ze swoim partnerem szczęśliwa.

O ile jesteś mężczyzną i najpierw ujrzałeś mężczyznę, może to oznaczać, że boisz się jakiegoś mężczyzny w Twoim życiu – może chodzić o współpracownika, kogoś z rodziny lub kolegę z tego samego teamu sportowego. Jednak Twój strach jest prawdopodobnie nieuzasadniony i ty zbytecznie zawracasz sobie nim głowę. Może chodzić o oznakę zmęczenia, powinieneś wypocząć od pracy przynajmniej przez kilka dni.


Ewa Jadczak to matka trójki dzieci, która mieszka na przedmieściach większego miasta w przytulnym domku jednorodzinnym. Każde... [Więcej o autorze]

Wejdź do dyskusji