To się stanie z Waszym ciałem, kiedy polejecie swoją nogę płynem do płukania ust. Kiedy to wypróbowałam, 30 minut później odkryłam skarb! 

Stosuj przeciwko pleśni

Płyn do płukania ust może skutecznie zwalczać pleśń w łazience. Jeśli nie lubicie zapachu środków do zwalczania pleśni, spróbujcie zastosować tą wodę na zakażonych miejscach. Pleśń sama odejdzie.

Można nią również zwalczać grzybicę na paznokciach. Wystarczy nasmarować paznokcie wacikiem, pozostawić przez 30 minut i później opłukać.

Pielęgnacja pięt

Woda do płukania ust potrafi pomóc w zwalczaniu popękanych pięt. Pięty będą miękkie i gładkie.

Tonik na trądzik

Ludzie z przetłuszczającą się skórą i trądzikiem wiedzą, co to znaczy znosić niemiłe spojrzenia. Jeśli masz problemy ze skórą i nie pomagają nawet najsilniejsze płyny na skórę, spróbuj użyć płynu do płukania jamy ustnej raz wieczorem. Rano pryszcze będą suche, a tłusta skóra będzie w połowie sucha.

Lek na ból gardła

Jeśli masz uczucie pieczenia w gardle, przepłucz je płynem do płukania jamy ustnej przed tym niż zachorujesz. Nie musisz kupować drogich sprayów do gardła, wystarczy tylko płyn do płukania jamy ustnej, a on wydezynfekuje wszystkie bakterie i.

Tak wiele właściwości dezynfekujących i tyle zastosowań. Osobiście używalibyśmy płynu do płukania jamy ustnej do wszystkiego, tylko nie do ust. To znaczy, jeśli nie macie zamiaru niszczyć sobie szkliwa zębów.

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronieWejdź do dyskusji