Tych 10 najbardziej użytecznych trików pomoże każdej kobiecie w potrzebie! Następnym razem na pewno będę pamiętała o triku numer 5!

Są to nieprzyjemne błahostki, z którymi niestety spotykamy się codziennie. Nikt nie może nam pomóc, nawet my same. Buty, które Cię cisną,uwierający biustonosz pod żebrami lub podarte sznurówki na trampkach.

TOP 10

Czy piłaś kawę przed wyjściem z domu i polałaś się, ale nie jesteś w stanie zmienić ubrania, ponieważ nie zdążysz na autobuse? Wbiegnij do łazienki i weź ze sobą piankę do golenia. W pracy nakładaj ją na plamę w niewielkiej ilości i delikatnie ją wyszoruj. Ta sztuczka działa na makijaż, sok pomidorowy oraz plamy z oleju. Z pewnością pozostaw piankę do golenia w pracy.

Nie możesz wygrzebać z torebki zaplątane słuchawki? Użyj zwykłej klamerki do prania. Słuchawki pozostaną w porządku, a klucze, błyszczyk lub inne tajemnice torebek nie zostaną wyciągnięte wraz ze sznurowadłami.

Stare, znane, sprawdzone lata temu. Taka jest sztuczka sznurówek do butów lub podartych rajstop. Pamiętaj, aby zawsze nosić ze sobą przezroczysty lakier do paznokci. Jeśli to konieczne, będzie służyć jako nic innego.

Czy masz zmarszczki na czole w te gorące letnie dni? Nie jesteś jedyną, która cierpi z powodu mokrego potu pod pachami. Użyj prostego triku i wsuń cienką wkładkę do tego obszaru. Połyka cały pot i nie musisz się wstydzić!

Bardziej niż kiedykolwiek ujawniamy nasze ciała latem. Nie po to by się uwieść, ale żeby nie spłonąć. Jeśli lubisz nosić podobne letnie kroje, które nie pasują do biustonosza, spróbuj ją tam wszyć. W ten sposób niczego nie widać.

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronieWejdź do dyskusji