W sypialni było za mało miejsca, niestety nie stać nas było na większe mieszkanie. Mąż jednak wpadł na genialny pomysł!

Nie masz tyle pieniędzy, żeby kupić sobie większe mieszkanie? Większa sypialnia jest więc marzeniem do niezrealizowania? Nie poddawaj się, czasami wydaje się, że w pomieszczeniu nie jest dosyć miejsca, jednak to nieprawda. Zerknij, jak problem z przestrzenią rozwiązała sprytna para. Ich sypialnię zmienili nie do poznania.

Tak jak zazwyczaj jest, po jakimś czasie mieszkania razem pojawił się nowy członek rodziny. Razem z nim pojawiła się konieczność pokoiku dla dziecka, a więc w końcu nie było miejsca dla pracowni. Jednak sprytny tatuś wpadł na genialny pomysł, jak zmieścić pracownię do malutkiej sypialni. Naprawdę kreatywnym sposobem! Na poniższych zdjęciach można zobaczyć poszczególne kroki jego pracy.

Oto wizualizacja pokoiku przed zmianą. W pokoiku wtedy znajdowało się tylko jedno łóżko, żadne inne meble.

Kreatywny tatuś jednak wpadł na projekt platformy. Jak widać na zdjęciach, nie chodzi o nic skomplikowanego. Na pewno niemal każdy mężczyzna potrafi. Nie zapominaj jednak o tym, żeby platformę przymocować do ściany.

Krokiem numer dwa było stworzenie konstrukcji części wysuwnej – łóżka.

Potem należało zrobić schodki.

Zerknij i przekonaj się, że wynik jest naprawdę niesamowity!

O ile borykasz się z podobnym problemem, na pewno spróbuj. Chodzi nie tylko o coś praktycznego, lecz również o pomysłowe rozwiązanie małej przestrzeni.

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronieWejdź do dyskusji