Wybierz buty, które podobają ci się najbardziej i przeczytaj coś ciekawego o sobie. Każda kobieta ma jedną wspólną tajemnicę, którą…

Różnorodność postaci i szeroka gama charakteru ludzi sprawia, że świat jest kolorowy i pod wieloma względami interesujący. Od czasów starożytnych psychologowie mają do czynienia z wpływami, które tworzą lub zmieniają nasze cechy charakteru i osobowości. Ale nawet tak zwane wskazówki lub rzeczy, którymi podświadomie staramy się mniej interesować, opowiedzą nam sporo o naszym wnętrzu.

Można to zrobić nawet poprzez wyboru pary obuwia. Przekonajcie się sami nadchodzącym testem,  do którego możecie podchodzić jako do ciekawostki, czy zabawy. Wynik na pewno was zaskoczy!

Mówi się, że możemy także poznać człowieka poprzez książki, które czyta, lub ludzi, z którymi się spotyka. Istnieją również interesujące fakty dotyczące natury kobiet, które możemy stwierdzić na podstawie wyboru szminki lub perfum. W poniższym teście możesz wybrać jeden z modeli obuwia, który powie Ci więcej o tobie. Możesz być zaskoczona, jak pasują do Ciebie wyniki testów.

Poznaj sama siebie!

Dziewczęca marzycielka

Jesteś bardzo szczęśliwa, że możesz czasami zniknąć w krainie wyobraźni i marzeń, które są wynikiem twojej ogromnej kreatywności. Twoja naturalna kruchość i pozytywne spojrzenie na świat sprawiają, że jesteś na pierwszy rzut oka miłą i sympatyczną osobą. Wierzysz w szczęśliwe zakończenia i cuda, oczekujesz księcia na białym koniu i nadzieja dla ciebie umiera jako ostatnia. Ta naiwna percepcja świata na pierwszy rzut oka jest tylko odbiciem twojej wiecznej duszy dziecka, którą inni mogą ci tylko pozazdrościć. Instynkt i intuicja to twoje mocne strony i wiesz to bardzo dobrze. Dlatego przyzwyczaisz się do podejmowania decyzji na podstawie głosu swojego serca, które nigdy Cię nie zawiedzie.

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronie


Ewa Jadczak to matka trójki dzieci, która mieszka na przedmieściach większego miasta w przytulnym domku jednorodzinnym. Każde... [Więcej o autorze]

Wejdź do dyskusji