Wyeliminuj główne błędy w diecie i kilogramy będą znikać niesamowitą szybkością. Co zrobić?

Ostatnia rzecz, która jest dla danego napoju potrzebna, to oczywiście płyn. W formie 200 mililitrów wody, która zapewni odpowiednią konzystencję oraz idealny smak.

Jak go przygotować?

Przygotowanie nie jest w ogóle skomplikowane. Jedyne, co potrzebujesz, to blender. O ile masz go, nic więcej nie jest Ci potrzebne. Z tego powodu, że właśnie do niego włożysz wszystkie ingrediencje. Jedyne, co jeszcze musisz zrobić, to pokroić jabłko na małe kawałki. Skórkę nie usuwaj, ponieważ właśnie ona jest idealnym źródłem błonnika, a więc szkoda, żeby ją usuwać.

Jak i kiedy go pić?

Jest oczywiste, że spożywanie danego napoju, który wesprze Twoje zdrowie, musi być regularne. To oznacza, że należy go pić każdy dzień. Przynajmniej przez okres 10 – 14 dni, który jest optymalny. Jeżeli chodzi o dobę, polecamy, żeby go pić rano przed pierwszym posiłkiem. Śniadanie należy zjeść w odstępie czasu przynajmniej 30 minut. To zapewni, że jelita będą czyściejsze i metabolizm będzie szybszy. Wszystko razem ma wpływ na to, że kilogramy będą znikać niemal same.

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronieWejdź do dyskusji