Zakopał w ziemi plastikowe pudełko, a sąsiedzi nie rozumieli dlaczego. Kiedy to zrobił, oni też tego chcieli

Jeśli jesteś zainteresowany upiększeniem swojego ogrodu szybko i tanio, mamy dla Ciebie świetną wskazówkę! Ten staw ogrodowy nie kosztuje fortuny, a jego cena wyniesie około 30 euro. Wszystko, czego potrzebujesz to: dowolne plastikowe pudełko, mała pompa – np. pompa do fontanny, kilka betonowych płytek – w zależności od wielkości stawu, kamieni – to zależy od tego, ile i jaki rozmiar, roślina wodna – np. trawa wodna.

Następnie wykonaj kilka prostych kroków!

1. Wybierz odpowiednie miejsce na nowy staw. Ważne jest, aby staw był w pobliżu źródła prądu i wody. Jeśli chcesz utrzymać czystość wody w stawie, wymagana jest instalacja pompy. Jeśli występuje problem z zasilaniem, zalecamy rozważenie możliwości zastosowania pompy zasilanej energią słoneczną.

2. Po ustawieniu pudła w ziemi i instalacji pompy, ważne jest, aby umieścić kamienie tak, aby utrzymywały usta pompy na miejscu.

3. Następnie przykryj krawędzie płytkami. Płytki razem z kamieniami mogą służyć jako elementy kamuflażu, których nie chcesz widzieć, takie jak okablowanie lub pompa.

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronie


Agata Chromcová jest doświadczoną redaktorką, specjalizującą się w marketingu cyfrowym i opracowywaniu własnych rozwiąza... [Więcej o autorze]

Wejdź do dyskusji