10 najczęstszych błędów, które robisz podczas noszenia bielizny

Każdy nosi bieliznę i niemal każda kobieta zakłada (przynajmniej czasami) biustonosz. Każdy nosi bieliznę tak, jak jest przyzwyczajony i jak nauczył się w trakcie życia, jednak nie wszystkie sposoby noszenia bielizny są poprawne. Każdy popełnia błędy, przykładowo chodzi o nieodpowiedni rozmiar, niedobrze dobrany kolor lub różne drobne sprawy. Za pomocą danych trików i porad zawsze wybierzesz odpowiedni rozmiar bielizny, w którym będziesz się czuć komfortowo i oczywiście będziesz wyglądać przepięknie.

Wiele sklepów umożliwia, żeby biustonosz wypróbować przed jego zakupem. Na pewno z tego skorzystaj. Odpowiedni rozmiar robi cuda.

Bez bielizny

Bieliznę należy nosić przede wszystkim w dzień. Zazwyczaj zapewnia, żeby części intymne nie ocierały się o szorstkie spodnie.

Zapnij go

Biustonosze, które mają zapięcie z przodu, są wygodniejsze. Wypróbuj ich, zapinają się lepiej i na pewno będziesz się w nich czuć wygodniej.

Ramiączka

O ile zakładasz podkoszulek, nie wybieraj do tego stanik z ramiączkami. Nie wygląda to ładnie a oprócz tego istnieją przecież również biustonosze bez ramiączek.

Widoczność

Nie ważne, czy Twój stanik jest ładny albo nie, nikt go nie chce widzieć przez Twoją koszulkę.

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronie


Ewa Jadczak to matka trójki dzieci, która mieszka na przedmieściach większego miasta w przytulnym domku jednorodzinnym. Każde... [Więcej o autorze]

Wejdź do dyskusji