10 trików, które miałaby robić codziennie każda kobieta

Każda kobieta pragnie wyglądać pięknie przez cały dzień i czuć się świeżo. Dzięki naszemu szybkiemu i gorączkowemu trybowi życia czasami trudno jest dbać nie tylko o nasze zdrowie, ale także o piękno. Jeśli chodzi o upiększanie, jest wiele wskazówek, jak to zrobić. Przygotowaliśmy dla Ciebie artykuł na temat różnych gadżetów kosmetycznych i nie kosmetycznych, które pomogą Ci wyglądać idealnie i pięknie przez cały dzień.

Leczenie bolących stóp

Masażem uspokójcie swoje stopy. Wymieszajcie 3 kropelki olejku z goździków z 3 łyżkami oleju sezamowego. Delikatnie masuj stopy, a ból powinien zniknąć w ciągu 15 minut.

Naturalny lek na “podwójną” brodę

Możesz nie wierzyć, ale jeśli chcesz pozbyć się podwójnego podbródka, żuj gumę. Żucie kształtuje mięśnie twarzy, a guma do żucia oczyszcza dziąsła i zęby.

Kiedy zarasta Ci paznokieć

Zanurz palec w ciepłej wodzie mydlanej i pozostaw na około 10-20 minut. Powtarzaj dwa razy dziennie.

Zamiast szkodliwych dezodorantów możecie użyć własnych, wolnych od toksyn i szkodliwych substancji. Wymieszaj ocet jabłkowy, rozmaryn i olejek eteryczny. Nałóż mieszaninę na obszar pach i pozostaw do wyschnięcia, a następnie spłucz.

Wypróbuj być przez chwilę wegetarianinem

Jeśli włączysz dużo warzyw i owoców na kilka dni do Twego jadłospisu, twoja waga spadnie. Ponadto wspierasz układ trawienny i dostarczasz organizmowi niezbędnych witamin i minerałów.

Przecz ze słodyczami

Są szkodliwe dla ciała i skóry.Wyklucz ich ze swojego jadłospisu.

Nawilżaj cerę

Miód zapewni nawilżenie Twojej skórze. Wypróbuj domowe maseczki właśnie z miodu.

Skórka z banana pomoże ci mieć bielsze zęby. Pocieraj wnętrzem skorupki swoje zęby przez 10 minut każdego dnia.

Pozbądź się zżółkłych paznokci

Stwórz mieszankę pasty i soku z cytryny. Nanieś na paznokcie a i zmyj aż wyschnie.

Gorący prysznic przed snem

Jakość Twego snu znacznie się poprawi.


Agnieszka Kozlowska jest renomowaną redaktorką i specjalistką w dziedzinie marketingu cyfrowego oraz prezentacji online. Z jej ... [Więcej o autorze]

Wejdź do dyskusji