8 małych czynności, które pomogą Wam schudnąć nawet bez diety i ćwiczeń

Udało Wam się już schudnąć po świętach? Zacząłeś ćwiczyć, poprawiłeś dietę i powoli widziałeś się w kostiumie kąpielowym gdzieś latem na plaży. To jest prawdopodobnie pragnienie każdego z nas w tej chwili. Przygotowałem dla ciebie kilka porad, które mogą ci pomóc.

Zrób pokój gościnny pokojem bez jedzenia

To oczywiste, że przed telewizorem jedzenie jest przyjemne. Oglądacie film i zarówno podjadacie. Postarajcie wrócić z powrotem do stołu jadalnianego. Ciesz się jedzeniem spokojnie, bez zakłóceń i zobaczysz, że twoje ciało powie ci, kiedy ma dosyć.

Nie stawaj na wadze i nie używaj metra

Czasami to bardzo demotywujący krok. Wyobraź sobie, że przez trzy tygodnie próbujesz, ćwiczysz, jesz zdrowo, a potem wstajesz i ledwie pół kilo. Wypróbuj się zważyć na początku a później aż na końcu diety. Zobaczysz, że przyjemnie cię to zaskoczy.

Nie ignoruj Twoje smaki, znajdź zdrowy sposób, jak je zaspokoić

Ucz się! Postaraj się znaleźć zdrową alternatywę Twoich ulubionych posiłków.

Koniec posiłków z dostawy, gotuj sobie sam

Myślę, że to oczywiste. Posiłki przygotowane w domu są o wiele zdrowsze. Jeśli nie jesteś dobrym kucharzem, wystarczy wejść w internet i znaleźć coś prostego do przygotowania.

Chodzenie po schodach

Jeśli mieszkacie na pierwszym piętrze, tak samo, jak ja, to jednak jest to trudne. Jednak na pewno nie każdy z Was mieszka na pierwszym piętrze i znajdą się tu osoby, które mieszkają na wyższych piętrach budynków. Wystarczy nie używać wind i chodzić po schodach!

Nie zmuszajcie się do siłowni, znajdźcie sport, który Was interesuje

Nie każdy musi chodzić na siłownię. Ktoś lubi sporty drużynowe, ktoś kontaktowe, niektórzy lubią sami popływać a inni chcą grać w badmintona. Na pewno znajdziecie, coś co Was zaciekawi.

Pij czarną kawę

Jeśli lubicie czarną kawę, to nie będzie dla Was problem. Jednak jeśli nie wyobrażacie sobie kawy bez mleka, to przynajmniej wypróbujcie użyć mleka migdałowego lub sojowego.

Pozbądź się słodkich napojów i alkoholu

To działa. Pijcie zwykłą wodę, około 3 litrów dziennie i nie tylko Wasza waga ulegnie zmianie, ale również cera i włosy.

Koniec z dietami

Jedzcie zdrowo, ale zapomnijcie o dietach – dieta paleo, białkowa, warzywna i inne to tylko oszustwa.Wejdź do dyskusji