Nieznany pies nie chciał odejść od obcego mężczyzny na ulicy. W chwili, kiedy doprowadził go tam, gdzie potrzebował, mężczyzna wziął młotek i natychmiastowo zaczął działać!

Kiedy nieznany mężczyzna zobaczył samotnego czarnego psa błąkającego się ulicami, od razu zrozumiał, że coś przytrafiło się. Pies zachowywał się bardzo niezwykle, coś chciał. Mężczyzna jednak nie był pewien, czego ten pies chce. Może był głodny, co w końcu okazało się być prawdą, jednak to nie było wszystko.

Mężczyzna uświadomił sobie, że zwierzę stara się go gdzieś doprowadzić. Zdecydował się więc danego psa śledzić. Przywiódł go do kanału, który według obcego wyglądał jako jego dom.  W chwili, kiedy klęknął na kolana, żeby się przekonać, od razu było wszystko jasne.

Okazało się, że pies to suka, która robi wszystko po to, żeby przedostać się do swoich szczeniaków w kanalizacji. Wydawało się, że maleństwa w jakiś sposób przedostały się do środka i potem nie mogły znaleźć drogi na zewnątrz. Matka była widocznie wystraszona i bezbronna, koniecznie potrzebowała pomocy i wybrała sobie właśnie tego mężczyznę. Jednak jak to zrobić?

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronie


Ewa Jadczak to matka trójki dzieci, która mieszka na przedmieściach większego miasta w przytulnym domku jednorodzinnym. Każde... [Więcej o autorze]

Wejdź do dyskusji