Pierwotnie miał to być normalny popołudniowy spacerek. Jednak ten nagle zmienił się w walkę o życie. Ci rodzice mieli niesamowite szczęście, jeżeli chodzi o wybór opiekunki dla ich synka. Co zrobiła i jak mu pomogła?

Rodzice byli bardzo zapracowani, a więc musieli wybrać pomiędzy żłobkiem lub opiekunką dla swojego dziecka. Wybrali idealną osobę, chociaż dziś wybrać kogoś naprawdę odpowiedzialnego, to trudne. Chodźmy zerknąć na parę, która jeżeli chodzi o wybór opiekunki, miała ogromne szczęście. Była zdolna bronić go własnym ciałem.

Rodzina nie mogła wybrać lepiej

Bill i Courtney to bardzo zapracowani rodzice. Zdecydowali się zatrudnić opiekunkę dla ich syna Foxa. Kiedy wybrali Caroline, w ogóle nie wiedzieli, jakie szczęście mają. W marcu 2017 roku opiekunka jechała jak zwykle z wózeczkiem na spacer. Przed drogą popatrzyła w lewo oraz w prawo. Kiedy żaden samochód nie jechał, spacerowała dalej. Nagle pojawił się samochód, który jechał zbyt szybko i nie zatrzymał się na drogowskazie “stop”. Jechało wprost w kierunku jej i małego chłopca. Rodzice małego Foxa mogli tylko dziękować, że zdecydowali się dla Caroline, która ocaliła jego życie niesamowitym sposobem.

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronieWejdź do dyskusji