Tej trzyletniej dziewczynce pojawił się gruczoł na twarzy, który cały czas się powiększał. Lekarze się obawiali, ludzie nie chcieli na nią patrzeć. W końcu specjaliści podjęli się operacji, która miała pozbyć dziewczynkę 5 kg tkanki. Co się później stało?

Operacja w końcu doszła do skutku

Rodzice dziewczynki nie poddali się i opublikowali swoją historię w sieciach społecznościowych. A ponieważ są one bardzo potężne, o los dziewczynki zaczęło się dowiadywać coraz więcej osób nawet spoza granic Brazylii. Wszystko dotarło do USA, gdzie jeden lekarz zauważył całą historię. Całość skonsultował ze swoimi kolegami i skontaktował się z rodzicami małej dziewczynki. Zasugerował, że najprawdopodobniej on i inni lekarze poradzą sobie z operacją. Rodzice się zgodzili i rozpoczęto operację.

Po 8 godzinach dotarła pozytywna wiadomość

Cała operacja trwała długich 8 godzin, lekarze w tym czasie usunęli guz ważący 5 kg. Najważniejsze było to, że ogłosili, że operacja się powiodła. Kiedy po raz pierwszy zobaczyła swoją twarz po zdjęciu bandaży, nie mogła uwierzyć własnym oczom. Nawet jeśli przez kolejne lata będzie musiała cały czas być pod opieką lekarzy i chodzić na badania, to jej szczęście było ogromne.

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronieWejdź do dyskusji