To dziecko nie chciał nikt adoptować. Kobieta, która go w końcu adoptowała po 28 latach stwierdziła, jaką tajemnicę ukrywał.

Ingeborg McLintoshová – profesjonalna matka, zupełnie, jak prawdziwa matka. Za minione lata było w jej domu więcej niż 125 dzieci, niewiarygodne, prawda? Nikt z nich jednak nie skradł jej serce, takim sposobem jak właśnie zrobił to mały Jordan.

Profesjonalna matka

Podczas wywiadu powiedziała, że kiedy pierwszy raz wzięła go na ręce, kiedy był jeszcze niemowlakiem, od razu się do niego zakochała. Przez długie lata walczyła, by jako zastępcza matka mogła być i jego prawdziwą matką.

Adopcja

Jednak biologiczna matka nie chciała zaakceptować adopcji, ponieważ Ingeborg jest białą kobietą. Ostatecznie rodzina (która opuściła chłopca) nie chciała zaakceptować adopcji z powodu koloru skóry.

Niestety żadna inna rodzina nie spełniła wymagań. Cztery lata później sąd zezwolił Ingeborg na przyjęcie tego chłopca.

Rodzina

Jordan był częścią rodziny. Kiedy jego macocha była w szpitalu, cała rodzina była zszokowana. Sytuacja była poważna i Ingeborg potrzebowała nerki. Właśnie Jordan wtedy został wymieniony na liście na przeszczep.

Kilka miesięcy później powiedziano jej, że znaleziono dawcę. W tym czasie Jordan ujawnił jej tajemnicę, którą ukrywał przez 4 miesiące.

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronieWejdź do dyskusji