Wiecie do czego służy kieszonka w damskich majtkach? Będziecie zdziwieni!

Jest wiele rzeczy, które nie mają sensu, a przynajmniej wydają się takie, dopóki nie znamy tego sensu. Jeden wciąż się uczy. Idealnym przykładem jest tajemnicza kieszeń u większości majtek damskich. To nie przypadek. Czy wiesz, po co to jest?

Ogólna konstrukcja majtek

Damska i męska bielizna jest bardzo różna. Różnica jest nie tylko w kształcie, kolorze, ale również w innych rzeczach. Panowie na przykład nie noszą koronkowej bielizny, jak ich kobiety. Oni wolą bardziej wygodne modele. Kolejną różnicę widać po dokładnym zbadaniu. Podczas gdy męska bielizna jest zszyta, kobiety mają zazwyczaj małą luźna kieszonkę na majtkach w najniższej części, większość kobiet jednak nie wie, po co ona jest.

To nie jest kieszonka na przechowywanie rzeczy

Wiele kobiet w wieku dorosłym z pewnością myślało, że może coś ukryć w tej kieszeni. Oczywiście, że dla niektórych ta kieszeń ma tę zaletę, że wykorzystuje ją w ten sposób. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że jest przeznaczona do przechowywania tamponu lub prezerwatywy, ale z pewnością nie był to zamiar producentów. Cel jest znacznie prostszy.

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronieWejdź do dyskusji