Dzięki temu środku czyszczącemu będą Wasze ręczniki miękkie i pachnące przez kilka dni

Moja babcia powiedziała mi swój stary przepis na zmiękczacz do prania. Nie uwierzysz, ale w domu mojej babci nie ma detergentu do prania. Wszystkie te prace są wykonywane przez ten domowy zmiękczacz.

Zawsze kupowałam najdroższe środki piorące w sklepie i byłam przekonany, jak świetne są. Jednak kiedy odwiedziłem moją babcię, dowiedziałam się, że moje ubrania nie są tak miękkie i przyjemne, jak myślałam.

Ręczniki, ręczniki kąpielowe, ściereczki, szlafroki są idealnie miękkie po jednym użyciu! A ten zapach! Po prostu niesamowite!

Co najważniejsze, środek zmiękczający można stosować zamiast detergentu, środku do zmiękczania tkanin, a nawet zamiast środku czyszczącego. Dzięki temu zmiękczaczowi pralka jest czysta, pachnąca, a szczególnie wolna od wapna!

Kolejną zaletą jest również fakt, że zmiękczacz nie zawiera sztucznych dodatków. Nie powoduje on reakcji alergicznych skóry lub podrażnień.

Namawiałam moją babcię, by powiedziała mi swój tajny przepis na produkt. Tutaj jest:

Składniki potrzebne do przygotowania:

  • 150-200 ml gorącej wody
  • 800 ml octu jabłkowego
  • 10 g sody oczyszczonej
  • 20 kropli olejku według wyboru
  • plastikowy pojemnik, do którego wlewa się produkt (spokojnie z zakupionego proszku do prania lub zmiękczacza do tkanin)

Jak go przygotować?

Przygotuj plastikowy pojemnik, do którego wlewamy gorącą wodę. Następnie dodaj sodę oczyszczoną i ocet do wody i poczekaj, aż mieszanina przestanie się pienić. Gdy mieszanina jest gotowa, należy wlać olejek eteryczny do pojemnika i zamknąć pojemnik pokrywką. Potem potrząśnij lekko i gotowe. Możemy go teraz używać.

Ciesz się łatwym i pachnącym praniem!Wejdź do dyskusji