Nie bój się domowych sposobów i wypróbuj przepisy na usunięcie obrzęków oraz czarnych worków pod oczami

Wiele ludzi boryka się z obrzękami oraz ciemnymi sińcami pod oczami. Przyczynami są zazwyczaj zmęczenie, niewystarczająca ilość snu, jednak również alergie, używanie nieodpowiednich leków oraz elementy genetyczne. Chociaż dowodem ich występowania może być cokolwiek, oto sposoby, jak pozbyć się ich.

Jabłka

Włóż 1 jabłko na 15 – 20 minut do lodówki i potem je zmieszaj z 1 małą łyżeczką płatków owsianych, dopóki nie otrzymasz jednolitą gładką konzystencję. Nałóż na okolicę wokół oczu i zostaw działać 15 minut. Dokładnie umyj i ciesz się z świeżej i lśniącej skóry.

Mleko krowie lub kozie

Ochłodź trochę mleka krowiego lub koziego i namocz do niego bawełnianą szmatkę. Przyłóż do oczu i zostaw działać 15 minut. Potem porządnie umyj twarz.

Zielona herbata

O ile będziesz pić zieloną herbatkę regularnie, oczyścisz swoje ciało, jednak o ile przyłożysz dwa użyte woreczki zielonej herbatki na oczy, pozbędziesz się obrzęków.

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronie


Ewa Jadczak to matka trójki dzieci, która mieszka na przedmieściach większego miasta w przytulnym domku jednorodzinnym. Każde... [Więcej o autorze]

Wejdź do dyskusji